Cena od 14 910 €
Cena od 15 240 €
Cena od 16 140 €
Cena od 17 990 €
Cena od 21 990 €
Cena od 22 990 €
Cena od 27 050€
Cena od 48 000 €

Zvolávacie akcie

Zvolávacie kampane zvyšujú spoľahlivosť vozidiel a spokojnosť zákazníkov. Odporúčame Vám, aby ste navštívili svojho predajcu Suzuki a nechali si na vozidle vykonať nevyhnutnú údržbu a kontrolu. Ak zostanete v kontakte s predajcom alebo autorizovaným servisom po kúpe vozidla, neujdú Vám dôležité informácie a špeciálne ponuky. Zároveň Vám odporúčame, aby ste priebežne navštevovali našu webovú stránku, na ktorej sa nachádzajú najnovšie informácie o Vašom vozidle.

Zadajte číslo VIN Vášho vozidla

Ak chcete zistiť, či sa na Vaše vozidlo vzťahuje zvolávacia kampaň, kliknite na nasledujúci odkaz, zadajte číslo VIN Vášho vozidla a spustite vyhľadávanie. Ak sa na Vaše vozidlo vzťahuje prebiehajúca zvolávacia kampaň, kontaktujte autorizovaný servis Suzuki.

Upozorňujeme Vás, že informácie na kontrolnom zozname zvolávacích kampaní sa zobrazujú na základe údajov dostupných v okamihu aktivácie vyhľadávania. Zoznam vozidiel, na ktoré sa vzťahuje kampaň, sa môže priebežne aktualizovať. Kontrolný zoznam zvolávacích kampaní je k dispozícii online 24 hodín denne 7 dní v týždni. Spoločnosť Magyar Suzuki Zrt. nepreberá zodpovednosť za žiadne prerušenie a výpadky, ktoré môžu nastať následkom poruchy internetového pripojenia a počítačových systémov, a za žiadne ich následky.

Spoločnosť Magyar Suzuki Zrt. bude vždy informovať vlastníkov vozidiel o zvolávacích kampaniach vzťahujúcich sa na ich vozidlá. Napriek tomu Vám odporúčame pravidelne sa informovať, či sa na Vaše vozidlo nevzťahuje zvolávacia kampaň. Kompletné informácie Vám poskytne ktorýkoľvek autorizovaný servis Suzuki.

Kontrolný zoznam prebiehajúcich zvolávacích kampaní

Umiestnenie identifikačného čísla Vášho vozidla (VIN) je zobrazené na nasledujúcom obrázku.

 

suzuki

Vyberte si servis zo zoznamu:


Po výbere budete presmerovaný na kontaktný formulár predajcu.

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.