Novinky

Okamžitý predaj zo skladu

Zabudnite na dlhé týždne čakania na nové auto. Vyberte si z našich skladových zásob ešte dnes a už zajtra jazdite. Samozrejme, aj so všetkými výhodami.

Vitara má oči všade

Vitara je viac než len dobre vyzerajúce auto. Je tiež veľmi inteligentná. Vďaka množstvu špičkových technológií si vy aj vaši spolujazdci môžete byť istí, že vám poskytne užitočné asistenčné služby, maximálnu ochranu aj poriadnu dávku zábavy.

Novinka Paríža 2016: Suzuki Ignis

Úplne nový kompaktný crossover mal premiéru v Európe na parížskom autosalóne Mondial de l’Automobile 2016. Nechýba mu praktickosť ani nezameniteľný štýl.

Vedomostná súťaž prijímacich technikov

V mesiaci jún sme po prvý krát organizovali vedomostnú súťaž pre prijmacích technikov našich servisov v SR, ktorá bola organizovaná a zastrešená odborníkmi z výrobného závodu Suzuki.

 

Pripoj sa cez MirrorLink® a jazdi

Užite si všetky potrebné aplikácie vo vašom smartfóne aj počas jazdy vďaka službe MirrorLink®. Zapojte váš telefón pomocou kábla k navigačnej obrazovke vozidla a k mapám, hudbe či navigácii sa dostanete jednoducho ovládaním tlačidiel na palubnej doske či na volante. Navyše tak prispejete k bezpečnosti premávky, keďže vďaka službe MirrorLink® budú aj počas využívania aplikácii vaše ruky voľné a pohľad upriamený na vozovku.

Nová ALLGRIP 4WD technológia


ALLGRIP je nová generácia systému 4WD od Suzuki. Bola vytvorená so zámerom poskytnúť vyšší pôžitok z jazdy a to i za rôznych podmienok, pri súčasnom znížení spotreby a zvýšení ohľaduplnosti voči životnému prostrediu.