Nová Suzuki Vitara

V minulom roku na parížskom autosalóne Suzuki odhalilo vo svetovej premiére úplne nový model Vitara. Toto atraktívne SUV vychádza zo štúdie iV-4 predstavenej na minuloročnom autosalóne vo Frankfurte nad Mohanom a v portfóliu značky rozšíri už čoskoro ponuku kompaktných SUV.

Hoci nová Vitara svojim menom odkazuje na legendárny off-road, prináša úplne novú interpretáciu autentického dizajnu Suzuki a pohonu všetkých kolies. Novinka je vybavená benzínovým alebo dieslovým motorom o objeme 1,6 l, inteligentným systémom pohonu kolies ALLGRIP, známym už z modelu S-Cross, brzdovým asistentom (Radar Brake Support) a 6-stupňovou automatickou či 5-stupňovou alebo 6-stupňovou manuálnou prevodovkou.  Okrem iného ponúka vyspelé technológie, nízku spotrebu paliva a v neposlednom rade personalizáciu exteriéru aj interiéru, kde je možné si vybrať až z 15-tich farebných kombinácií. 

V showroomoch ju uvidíte už od 9. marca 2015, kde budete mať možnosť objednať sa na testovaciu jazdu a vyskúšať ju osobne. Oficiálny predaj novej Vitary začne 6. apríla 2015.

Viac informácií o novej Vitare nájdete na: http://www.suzuki.sk/vitara