Cena od 11 555 €
Cena od 12 120 €
Cena od 20 745 €
Cena od 17 930 €
Cena od 18 330 €
Cena od 22 800 €
Cena od 49 990 €

JAZDITE S RADOSŤOU

Doprajte si Suzuki a radosť vám spraví poistenie zadarmo

Využite našu limitovanú akciu na 100 kusov Suzuki a jazdite s príjemným pocitom, že sa o vás dobre postaráme. Vyberte si hybridnú Vitaru alebo SX4 S-Cross a v cene vozidla dostanete aj PZP s havarijným poisteným na celý rok. Navyše vám pribalíme aj zimné kolesá ako darček. Poponáhľajte sa, akcia platí iba na skladové vozidlá do vypredania limitovaného počtu kusov.

Suzuki Vitara

Obľúbená Vitara si vďaka maximálnej priľnavosti poradí s rôznymi druhmi terénu či poveternostnými podmienkami.Je vybavená jedinečným pohonom všetkých štyroch kolies AllGrip. Oceníte aj úsporný motor Boosterjet s vysokým krútiacim momentom. Užite si bezstarostnú radosť za volantom v plnokrvnom SUV.

Vitara Hybrid už od 17 930 €.

vitara


Suzuki SX4 S-Cross

Rodinný SX4 S-Cross je aj vďaka systému Allgrip ideálny spoločník na všetky vaše dobrodružstva. Motor Boosterjet v kombinácii so systémom SHVS Mild Hybrid šetrí planétu aj vašu peňaženku.
Vďaka plnohodnotnému a priestrannému batožinovému priestoru odvezie všetko, čo potrebujete. Či už sa chystáte na nákupy, alebo na výlet.

S-Cross Hybrid už od 18 330 €.

scross

Pribalíme Vám aj Easy Way výhody

S programom Easy Way získate k modelom Vitara a SX4 S-Cross tri roky záruky a sedem rokov poistenia na motor, turbo, prevodovku a systém Mild Hybrid.

Nakupujte bezpečne online

V čase pandémie dbáme na to, aby bol predaj našich áut čo najviac bezpečný, rýchly a jednoduchý. Preto si teraz môžete Suzuki Vitara alebo SX4 S-Cross vybrať online. Prezrite si aktuálne skladové zásoby našich predajcov. Kompletný zoznam nájdete tu.

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.