Cena od 11 555 €
Cena od 12 120 €
Cena od 20 745 €
Cena od 17 930 €
Cena od 18 330 €
Cena od 22 800 €
Cena od 49 990 €

SX4 S-CROSS s výbavou PREMIUM teraz o 3640 € výhodnejšie

Teploty stúpajú a ceny klesajú! Využite júnovú akciu Suzuki, ušetrite 3640 € pri kúpe auta a doprajte si za ne letný výlet či dovolenku. Vyberte si rodinný SX4 S-Cross, ktorý vás teraz vyjde len na 18 590€. Navyše v cene dostanete aj zimné kolesá v hodnote 900 €. Obľúbené SUV je stvorené na krátke víkendové výlety aj dlhé rodinné dovolenky. Vďaka plnohodnotnému a priestrannému batožinovému priestoru totiž zbalí celú rodinu kamkoľvek. Hybridný dobrodruh pod kapotou ukrýva 48 V systém SHVS Mild Hybrid, ktorý každým prejdeným kilometrom šetrí planétu aj vašu peňaženku. Ekologická jazda ponúka okrem ochrany životného prostredia aj šetrenie času, keďže auto nepotrebujete nabíjať.

Výbava  PREMIUM Vám ponúka:

cúvacia kamera dotykový displej
vyhrievanie predných sedadiel zliatinové disky 17"
bezkľúčové odomykanie a štart zatmavené zadné sklá
vonkajšie spätné elektrické zrkadlá volant s koženým poťahom

Viac o výbave PREMIUM tu.

boosterjet

VÝKONNÝ A USPORNÝ

Pod ladnými krivkami kapoty SX4 S-CROSS sa skrýva motor 1.4 BOOSTERJET s priamym vstrekovaním a turbo preplňovaním zameraným na čo najnižšiu spotrebu paliva. Turbodúchadlo s medzichladičom vháňa vzduch pod tlakom do 4 valcov a umožňuje motoru maximalizovať krútiaci moment v rozsahu nízkych otáčok, už pri 2 000 ot./min. Priame vstrekovanie ešte viac znižuje spotrebu paliva optimalizovaním riadenia množstva, načasovania a tlaku priamo vstrekovaného paliva. Nízkej spotrebe paliva napomáha aj elektricky ovládané variabilné časovanie nasávacích aj výfukových ventilov (VVT), chladená recirkulácia výfukových plynov (EGR) a zvýšený kompresný pomer.

easy way

POISTÍME VAŠE VÝLETY

Určite vás poteší, že aj hybridný SX4 S-Cross vám ponúkne jedinečný program Easy Way. Automaticky získate trojročnú záruku a sedem rokov poistenia na motor BoosterJet aj turbo, prevodovku a systém Mild Hybrid.

 

scross

VYBERTE SI FARBU SVOJHO DOBRODRUŽSTVA

Obráťte sa čím skôr na našich predajcov, limitovaná ponuka platí iba na vozidlá z aktuálnej ponuky a do vyčerpania zásob. Aktuálnu ponuku modelu SX4 S-Cross za zvýhodnenú cenu nájdete tu.

*Cena modelu s metalízou je 19 020€

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.