Bezpečnosť Pozrieť skladové vozidlá

Suzuki Safety Support

Preventívna bezpečnostná technológia Suzuki vám pomôže vyhnúť sa nehodám. Dvojsenzorová podpora brzdenia (DSBS) v prípade, že hrozí riziko zrážky, zapne zvukovú a vizuálnu signalizáciu, zväčší brzdnú silu alebo použije silné automatické brzdenie (v závislosti od situácie). Jimny vás tiež upozorní na vybočenie z jazdného pruhu a na vychyľovanie do strán.

Viac bezpečnosti vďaka inteligentým funkciám

Asistent diaľkových svetiel automaticky prepína medzi diaľkovými a stretávacími svetlami. Jimny má aj funkciu rozpoznávania dopravných značiek, ktoré zobrazuje na displeji. Nechýba pomocný systém pre rozjazd do kopca a zjazd z kopca, signalizácia núdzového zastavenia, ESP, monitoring tlaku v pneumatikách, 6 airbagov a karoséria zmierňujúca zranenia chodcov.

Allgrip PRO

Je profesionálny vysoko výkonný systém pohonu všetkých štyroch kolies vytvorený pre profesionálov v teréne. Ide o pohon všetkých štyroch kolies s krátkymi prevodmi, ktoré prispôsobia auto každej situácii. Keď sa prejazd začne komplikovať, môžete prepnúť riadiacu páku do režimu 4L a využiť maximálny krútiaci moment a trakciu. Na rovných terénnych cestách a snehom pokrytej vozovke je ideálny režim 4H. Keď sa vozidlo vráti na asfaltové cesty, je najplynulejšia, najtichšia a najúspornejšia jazda s režimom 2H (pohon kolies zadnej nápravy). V drsnom teréne je skvelou pomocou systém kontroly trakcie. Dostane vás zo šmykľavých povrchov a nerovných ciest, ktorých pravá strana sa líši od tej ľavej.