Novinky

SUZUKI Slovakia Tour 2017 sa vydarila aj tento rok!

Mototuristická akcia SUZUKI Slovakia Tour, ktorá sa konala v termíne 15. – 18. júna 2017, má za sebou siedmy úspešný ročník.

Suzuki novinky 2017

SUZUKI tento rok všetkých prekvapila, keď vo svojom veľkoryso riešenom stánku odhalila päť nových modelov, doplnených o špeciálne verzie. Priaznivci značky sa budúci rok majú na čo tešiť, lebo ďalšie štyri novinky budú predstavené na výstave EICMA.

SUZUKI Slovakia Tour 2016 sa opäť vydarila!

Mototuristická akcia SUZUKI Slovakia Tour, ktorá sa konala v termíne 23. – 26. júna 2016, má za sebou šiesty úspešný ročník.

SUZUKI Slovakia Tour 2015

Mototuristická akcia SUZUKI Slovakia Tour, ktorá sa konala v termíne 18. – 21. júna 2015, má za sebou piaty úspešný ročník.

Clement Desalle zvíťazil so Suzuki RM-Z450 na šampionáte MXGP v Nemecku

Clement Desalle zvládol náročný terén na nemeckom okruhu v Teutschenthal a užíval si tak so svojou Suzuki RM-Z450 svoje štvrté celkové víťazstvo v sezóne. Teutschenthal sa stal domovom nemeckej Grand Prix, potom čo trať podstúpila v septembri minulého roka niekoľko veľkých a významných rekonštrukcií a úprav. 

Charakter výroby a vývoja motocyklov SUZUKI

Výroba motocyklov značky Suzuki začala už v roku 1952. Dnes je Suzuki známe po celom svete ako značka kvalitných, spoľahlivých a originálnych motocyklov. 

Oficiálne predstavenie modelov a jazdcov Svetového šampionátu SBK 2014

Pretekári Eugene Laverty a Alex Lowes predstavili svoje stroje Suzuki pre Svetový šampionát Superbikeov 2014.