Akcie

Baleno - Protiklady sa priťahujú

Na cesty vyráža s prekvapivou priestrannosťou, no po pozornosti volá aj vďaka výraznému dizajnu. Ponúka skvelé jazdné výkony vďaka silným, ale aj úsporným motorom. Nové Baleno v sebe spája protiklady do jedného harmonizujúceho celku.

JARNÁ LIMITOVANÁ EDÍCIA SWIFT SPRING

Prebuďte v sebe na jar aj vy radosť z jazdy so skvelým autom Suzuki Swift Spring už od 9840 Eur. V limitovanej edícii so štýlovými detajlami navyše dostanete za skvelú cenu napríklad zliatinové disky v čiernej farbe, športový volant alebo rádio, ktoré vám spríjemní každú jazdu.

Suzuki na NYTITRE? Nie, na TRETINY!

Vyberte sa na výlet s rodinným modelom SX4 S-Cross alebo sa nechajte previezť uličkami mesta na športovom Suzuki Swift. Teraz v akcii s financovaním na tretinky bez navýšenia.

So štvorkolkou ďalej zájdeš

Vyštartujte do zimy so štvorkolkami SUZUKI za skvelú cenu. S modelom Vitara a SX4 S-Cross sa nestratíte ani v zasneženom meste či horách vďaka špeciálnemu systému pohonu všetkých kolies ALLGRIP.  Vyštartujte za zimnou ponukou a doprajte si jazdu s pohonom 4x4.

Vitara od 14 200€. Zažite to!

Vitara prichádza okrem skvelej ceny aj s unikátnou technológiou pohonu všetkých kolies ALLGRIP 4WD pre váš dokonalý pôžitok z jazdy v každom teréne. S inteligentným asisitentom Radar Brake Support chráni vás i vašich blízkych. Navyše, vďaka širokej ponuke farieb, príslušenstva a voliteľných doplnkov bude vaša Vitara jedinečná. Staňte sa jedinečnými aj vy, vďaka vašej novej Suzuki Vitara, teraz už od 14 200 €.

Svieža jazda za skvelú cenu

Využite teraz mimoriadnu ponuku na model SX4 S-Cross s financovaním na tretinky bez navýšenia. Zbaľte sa a vyrazte za dobrodružstvom. SX4 S-Cross nepozná zábrany. Veľký náklad, veľké sny alebo veľká rodina? Inovatívne prevedenie sa všetkého zmocní s veľkou rezervou. Vyberte sa na výlet s rodinným modelom SX4 S-Cross, ktorý teraz kúpite pri financovaní na tretinky bez navýšenia len za 4 334€.

Svieža jazda za skvelú cenu

Využite teraz mimoriadnu ponuku na model Swift s financovaním na tretinky bez navýšenia. Nechajte sa previezť uličkami mesta na športovom modeli Suzuki Swift, ktorý teraz kúpite pri financovaní na tretinky bez navýšenia len za 3 197€.

Limitovaná edícia Swift Violet

Výnimočná edícia Swift Violet s fialovým akcentom, športovými prvkami a štýlovými detailami len za 10 190€.