Akcie

Nový SX4 S-Cross s financovaním bez navýšenia

Nový SX4 S-Cross je pripravený na všetky dobrodružstvá, vy sa pripravte na to najvýhodnejšie financovanie. Práve teraz ho získate bez navýšenia. Skvelý pocit z S-Crossu si tak môžete užívať hneď. Nečakajte a využite našu špeciálnu, časovo obmedzenú ponuku.

Nový SX4 S-CROSS - Pripravený na dobrodružstvo

Nový SX4 S-CROSS je jedinečný zážitok na štyroch kolesách. Ponúkne vám radosť z jazdy v akomkoľvek teréne, novú generáciu výkonných motorov a neprehliadnuteľný dizajn. Rozumie potrebám moderného života a je dokonale pripravený na každú výzvu, ktorá sa vám postaví do cesty.

Baleno - Protiklady sa priťahujú

Na cesty vyráža s prekvapivou priestrannosťou, no po pozornosti volá aj vďaka výraznému dizajnu. Ponúka skvelé jazdné výkony vďaka silným, ale aj úsporným motorom. Nové Baleno v sebe spája protiklady do jedného harmonizujúceho celku.

LIMITOVANÁ EDÍCIA SUZUKI SWIFT

Prebuďte v sebe nespútanú radosť z jazdy so Suzuki Swift z limitovanej edície už od 9840 Eur.  Ponúkne vám štýlové detaily aj niečo navyše. 

Vitara od 14 200€. Zažite to!

Vitara prichádza okrem skvelej ceny aj s unikátnou technológiou pohonu všetkých kolies ALLGRIP 4WD pre váš dokonalý pôžitok z jazdy v každom teréne. S inteligentným asisitentom Radar Brake Support chráni vás i vašich blízkych. Navyše, vďaka širokej ponuke farieb, príslušenstva a voliteľných doplnkov bude vaša Vitara jedinečná. Staňte sa jedinečnými aj vy, vďaka vašej novej Suzuki Vitara, teraz už od 14 200 €.