Akcie

Svieža jazda za skvelú cenu

Využite teraz mimoriadnu ponuku na model SX4 S-Cross s financovaním na tretinky bez navýšenia. Zbaľte sa a vyrazte za dobrodružstvom. SX4 S-Cross nepozná zábrany. Veľký náklad, veľké sny alebo veľká rodina? Inovatívne prevedenie sa všetkého zmocní s veľkou rezervou. Vyberte sa na výlet s rodinným modelom SX4 S-Cross, ktorý teraz kúpite pri financovaní na tretinky bez navýšenia len za 4 334€.

Svieža jazda za skvelú cenu

Využite teraz mimoriadnu ponuku na model Swift s financovaním na tretinky bez navýšenia. Nechajte sa previezť uličkami mesta na športovom modeli Suzuki Swift, ktorý teraz kúpite pri financovaní na tretinky bez navýšenia len za 3 197€.

Servisné dni Suzuki

Nečakajte, kým sa vám v aute rozsvietia kontrolky!

V období od 13. apríla do 24. mája 2015 prebieha vo všetkých autorizovaných servisoch SUZUKI akcia na bezplatnú servisnú kontrolu. Využite možnosť výmeny oleja za originálny olej značky Suzuki a získajte zľavu na vybrané originálne náhradné diely.
 

Limitovaná edícia S-CROSS SPECIAL EDITION

Výnimočná edícia S-Cross Special Edition s nadštandardnou výbavou teraz už od 19 990 €.

Nová Vitara. Zažite to!

Prichádza nová Vitara. S unikátnou technológiou ALLGRIP 4WD pre váš dokonalý pôžitok z jazdy v každom teréne. S inteligentným asisitentom Radar Brake Support chráni vás i vašich blízkych. Navyše, vďaka širokej ponuke farieb, príslušenstva a voliteľných doplnkov bude vaša Vitara jedinečná. Tak ako vy!

 

Limitovaná edícia Swift Violet

Výnimočná edícia Swift Violet s fialovým akcentom, športovými prvkami a štýlovými detailami len za 10 190€.