Akcie

Aktuálna ponuka štvorkoliek Suzuki

IDEME VLASTNOU CESTOU

Užite si zimnú jazdu so štvorkolkami Suzuki, aj keď po ceste nebude ani stopy. So špeciálnym pohonom všetkých štyroch kolies ALLGRIP si urobíte vlastnú.

Nový SX4 S-Cross s financovaním bez navýšenia a poistením na rok

Nový SX4 S-Cross je pripravený na všetky dobrodružstvá, vy sa pripravte na to najvýhodnejšie financovanie. Práve teraz ho získate bez navýšenia. Skvelý pocit z S-Crossu si tak môžete užívať hneď. Nečakajte a využite našu špeciálnu, časovo obmedzenú ponuku.

Nový SX4 S-CROSS - Pripravený na dobrodružstvo

Nový SX4 S-CROSS je jedinečný zážitok na štyroch kolesách. Ponúkne vám radosť z jazdy v akomkoľvek teréne, novú generáciu výkonných motorov a neprehliadnuteľný dizajn. Rozumie potrebám moderného života a je dokonale pripravený na každú výzvu, ktorá sa vám postaví do cesty.

Baleno - Protiklady sa priťahujú

Na cesty vyráža s prekvapivou priestrannosťou, no po pozornosti volá aj vďaka výraznému dizajnu. Ponúka skvelé jazdné výkony vďaka silným, ale aj úsporným motorom. Nové Baleno v sebe spája protiklady do jedného harmonizujúceho celku.

LIMITOVANÁ EDÍCIA SUZUKI SWIFT

Prebuďte v sebe nespútanú radosť z jazdy so Suzuki Swift z limitovanej edície už od 9840 Eur.  Ponúkne vám štýlové detaily aj niečo navyše. 

Vitara od 14 200€. Zažite to!

Vitara prichádza okrem skvelej ceny aj s unikátnou technológiou pohonu všetkých kolies ALLGRIP 4WD pre váš dokonalý pôžitok z jazdy v každom teréne. S inteligentným asisitentom Radar Brake Support chráni vás i vašich blízkych. Navyše, vďaka širokej ponuke farieb, príslušenstva a voliteľných doplnkov bude vaša Vitara jedinečná. Staňte sa jedinečnými aj vy, vďaka vašej novej Suzuki Vitara, teraz už od 14 200 €.