Akcie

SUZUKI SERVISNÉ DNI 2.11. - 12.12.2015

OBJEDNAJTE SA NA KONTROLU

Od 2.11. do 12.12.2015 sú tu znovu SERVISNÉ DNI  SUZUKI. Dajte si pred zimou skontrolovať auto a vymeňte olej, nalejte brzdovú kvapalinu alebo využite zľavu na vybrané náhradné diely a doplnky. Navyše si môžete predĺžiť alebo rozšíriť asistenčné služby či záruku až na 5 rokov.

So štvorkolkou ďalej zájdeš

Vyštartujte do zimy so štvorkolkami SUZUKI za skvelú cenu. S modelom Vitara a SX4 S-Cross sa nestratíte ani v zasneženom meste či horách vďaka špeciálnemu systému pohonu všetkých kolies ALLGRIP.  Vyštartujte za zimnou ponukou a doprajte si jazdu s pohonom 4x4.

Užite si akciovú ponuku SX4 S-Cross Tri v jednom!

SX4 S-CROSS prichádza s darčekmi, ktorým sa nedá odolať. Vďaka akciovej ponuke Tri v jednom si číru radosť z jazdy, objavovanie krajín a rodinné výlety užijete ešte viac. S-Cross vám okrem priestoru, pohodlia a prepravnej kapacite pre vašu batožinu ponúka aj navyše zimné kolesá s diskami, ročné poistenie a predĺženú záruku zadarmo.

Vitara od 14 200€. Zažite to!

Vitara prichádza okrem skvelej ceny aj s unikátnou technológiou pohonu všetkých kolies ALLGRIP 4WD pre váš dokonalý pôžitok z jazdy v každom teréne. S inteligentným asisitentom Radar Brake Support chráni vás i vašich blízkych. Navyše, vďaka širokej ponuke farieb, príslušenstva a voliteľných doplnkov bude vaša Vitara jedinečná. Staňte sa jedinečnými aj vy, vďaka vašej novej Suzuki Vitara, teraz už od 14 200 €.

Svieža jazda za skvelú cenu

Využite teraz mimoriadnu ponuku na model Swift s financovaním na tretinky bez navýšenia. Nechajte sa previezť uličkami mesta na športovom modeli Suzuki Swift, ktorý teraz kúpite pri financovaní na tretinky bez navýšenia len za 3 197€.

Limitovaná edícia Swift Violet

Výnimočná edícia Swift Violet s fialovým akcentom, športovými prvkami a štýlovými detailami len za 10 190€.