Akcie

Súťaž so Swiftom o kompaktný instax mini 70

Nenechajte si ujsť Suzuki novinky na autosalóne Bratislava 2017.

V našom stánku na vás čaká hneď niekoľko Suzuki prekvapení. Nový Ignis, nový Swift aj súťaž o štýlové fotoaparáty instax mini 70. 

Vitara od 14 200 €

Aj vy sa môžete tešiť zo Suzuki Vitara už od 14 200 €. Využite cenové zvýhodnenie 2 000 €. Zastavte sa u svojho najbližšieho predajcu.

Nový SX4 S-Cross s financovaním bez navýšenia a poistením na rok

Nový SX4 S-Cross je pripravený na všetky dobrodružstvá, vy sa pripravte na to najvýhodnejšie financovanie. Práve teraz ho získate bez navýšenia. Skvelý pocit z S-Crossu si tak môžete užívať hneď. Nečakajte a využite našu špeciálnu, časovo obmedzenú ponuku.

Nový SX4 S-CROSS - Pripravený na dobrodružstvo

Nový SX4 S-CROSS je jedinečný zážitok na štyroch kolesách. Ponúkne vám radosť z jazdy v akomkoľvek teréne, novú generáciu výkonných motorov a neprehliadnuteľný dizajn. Rozumie potrebám moderného života a je dokonale pripravený na každú výzvu, ktorá sa vám postaví do cesty.

Baleno - Protiklady sa priťahujú

Na cesty vyráža s prekvapivou priestrannosťou, no po pozornosti volá aj vďaka výraznému dizajnu. Ponúka skvelé jazdné výkony vďaka silným, ale aj úsporným motorom. Nové Baleno v sebe spája protiklady do jedného harmonizujúceho celku.