Akcie

Šťastné a veselé

Prekvapte vianočnou kolekciou Suzuki

Rozmýšľate, čím by ste potešili najbližších pod vianočným stromčekom? Nemusíte sa stresovať v preplnených obchodných centrách. Sviatočná Suzuki kolekcia má prekvapenie pre veľkých aj malých. Doprajte blízkym radosť z kvalitných darčekov, príďte si vybrať z našej vianočnej kolekcie k svojmu najbližšiemu predajcovi Suzuki. Prajeme vám šťastné a veselé!   

 

Suzuki Servisné dni 7. 11. - 22. 12. 2016

ZASTAVTE SA U NÁS A NIČ VÁS NEZASTAVÍ

Od 7.11. do 22.12.2015 sú tu znovu SERVISNÉ DNI  SUZUKI. Využite bezplatnú servisnú kontrolu v autorizovanom servise Suzuki a pripravte sa na zimu.

Nový SX4 S-Cross s financovaním bez navýšenia a poistením na rok

Nový SX4 S-Cross je pripravený na všetky dobrodružstvá, vy sa pripravte na to najvýhodnejšie financovanie. Práve teraz ho získate bez navýšenia. Skvelý pocit z S-Crossu si tak môžete užívať hneď. Nečakajte a využite našu špeciálnu, časovo obmedzenú ponuku.

Nový SX4 S-CROSS - Pripravený na dobrodružstvo

Nový SX4 S-CROSS je jedinečný zážitok na štyroch kolesách. Ponúkne vám radosť z jazdy v akomkoľvek teréne, novú generáciu výkonných motorov a neprehliadnuteľný dizajn. Rozumie potrebám moderného života a je dokonale pripravený na každú výzvu, ktorá sa vám postaví do cesty.

Baleno - Protiklady sa priťahujú

Na cesty vyráža s prekvapivou priestrannosťou, no po pozornosti volá aj vďaka výraznému dizajnu. Ponúka skvelé jazdné výkony vďaka silným, ale aj úsporným motorom. Nové Baleno v sebe spája protiklady do jedného harmonizujúceho celku.

LIMITOVANÁ EDÍCIA SUZUKI SWIFT

Prebuďte v sebe nespútanú radosť z jazdy so Suzuki Swift z limitovanej edície už od 9840 Eur.  Ponúkne vám štýlové detaily aj niečo navyše. 

Vitara od 14 200€. Zažite to!

Vitara prichádza okrem skvelej ceny aj s unikátnou technológiou pohonu všetkých kolies ALLGRIP 4WD pre váš dokonalý pôžitok z jazdy v každom teréne. S inteligentným asisitentom Radar Brake Support chráni vás i vašich blízkych. Navyše, vďaka širokej ponuke farieb, príslušenstva a voliteľných doplnkov bude vaša Vitara jedinečná. Staňte sa jedinečnými aj vy, vďaka vašej novej Suzuki Vitara, teraz už od 14 200 €.